Kategorijas

Pēdējie komentāri

Ziņas  -   OSCar eO Latvijas komanda uzrāda labākus rezultātus nekā prognozēts
Stick with it! It’s difficult to find educated p...
Ziņas  -   OSCar eO - Kas lācītim vēderā?
Amazing write my research paper blog! Is your them...
Ziņas  -   Oscar EO ieguva Green Challenge Grand Prix rallijā "Silk Way" Krievijā
Take a look at my website can you write my paper a...
Ziņas  -   Conti.eContact riepas elektromobiļiem no Continental
I do love the way you have framed this issue plus ...
Ziņas  -   Pētījums: 90% autovadītāju auto iegādē svarīga ir cena, nevis auto ietekme uz vidi
Youre so cool! I dont suppose Ive learn anything l...Tagu mākonis

Kalendārs

Novembris 2017

Gadu atpakaļGadu uz priekšu
POTCPSSv
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Jaunumu par šo periodu nav

Banner

eco_baner_latvija

Top 5 kas ir jāzin visiem

Fakti

---- 2010.gadā Latvijā nav reģistrēts vel neviens elektromobilis.

---- 2010.gadā Latvijā reģistrēti 800 hibrīdauto.

Subaru hibrīdauto tirdzniecība - 2012.gadā

Izvietoja: enders Izvietots: 4 novembrī 2010 04:04 Komentāru: 0 Kategorija: Subaru Skatījumu: 724

Tokijas Motorizstādē Subaru preses konferences laikā Ikui Mori, Fuji Heavy Industries CEO apliecināja, ka 2012. gadā Subaru uzsāks sava hibrīdauto tirdzniecību. Pagaidām plašāka informācija netiek sniegta, vien paziņots par hibrīd auto plāniem.

 

Dāmas izvēlas nākotnes auto

Izvietoja: enders Izvietots: 3 novembrī 2010 16:16 Komentāru: 1 Kategorija: Videi draudzīga transporta attīstība Latvijā Skatījumu: 642

eco auto

Lai gan par sievietēm pie stūres sabiedrībā vienmēr valdījuši pretrunīgi viedokļi, visiem ir skaidrs – dāmām patīk braukt. Turklāt, kā izrādās, viņas itin braši turas līdzi arī visas cilvēces šībrīža lielākās problēmas apkarošanai CO2 izmešu samazināšanā.

Mērķis - samazinājums
Auto nozari Eiropas Savienībā regulē neskaitāmas direktīvas, kuras regulāri atjauno. Tās nosaka izmešu līmeņus, ko apzīmē ar “Euro4” un “Euro5” standartu. Regulēts tiek arī tas, kādus savienojumus atsevišķu automašīnu detaļu ražošanā drīkst vai nedrīkst izmantot.Nordea līzings atbalstīs hibrīdauto iegādi

Izvietoja: enders Izvietots: 19 oktobrī 2010 21:21 Komentāru: 1 Kategorija: Videi draudzīga transporta attīstība Latvijā Skatījumu: 1149

plug-in.charging


Nordea Finance Latvia sadarbībā ar auto dīleriem WESS, Amserv Motors, BM Auto, WESS Select un Nippon Auto atklāj īpašu kampaņu – vērienīgu atbalstu hibrīdauto iegādei. Akcijas laikā ikviens pie Nordea mājas K.Valdemāra ielā 62 varēs izmērīt arī sava auto kaitīgo izmešu daudzumu un salīdzināt to ar citiem līdzīgiem auto. Visiem rezultātiem varēs sekot līdzi kampaņas mājas lapā www.gazites.lv.

Latvijā uzbūvēts pirmais elektriskais motocikls

Izvietoja: Hids Izvietots: 13 oktobrī 2010 23:23 Komentāru: 1 Kategorija: Videi draudzīga transporta attīstība Latvijā Skatījumu: 591

Autors: Dambīlis Pirmais E-Motocikls Latvijā.

Divu latviešu ideja gada laikā kļuvusi par realitāti – ir uzbūvēts pirmais elektriskais motocikls. Un tas, sola projekta radītāji, ir tikai sākums!

Honda iedarbina jaunu saules enerģijas ūdeņraža uzpildes staciju

Izvietoja: Admin Izvietots: 14 septembrī 2010 03:03 Kategorija: Honda

honda udenraza auto

 

Janvārī (2010) Honda R&D Americas, Inc. Losandželosas centrā tika iedarbināts jaunās saules enerģijas ūdeņraža uzpildes stacijas prototips; šī uzpildes stacija ir paredzēta degvielas šūnu elektrisko transportlīdzekļu enerģijas papildināšanai mājas apstākļos. Tā ir neliela integrēta iekārta, ko var novietot garāžā; Honda jaunā saules enerģijas ūdeņraža uzpildes stacija 8 nakts stundās var saražot 0,5 kg ūdeņraža, kas ir pietiekami, lai dienā ar degvielas šūnu elektrisko automašīnu aizbrauktu uz darbu un atgrieztos mājās.

 

Tuvojas Latvijā vēl nebijis notikums - ekoloģisko automašīnu paraugdemonstrējumi Sestdien, 15.maijā, Rīgā tiks organizēti neparasti ekoloģisko automašīnu paraugdemonstrējumi, kas Latvijā notiks pirmo reizi un būs projekta „CO2 E-Race Rīga” kulminācijas pasākums. „CO2 E-Race” projekta mērķis ir palielināt sabiedrības izpratni par globālajām klimata izmaiņām un globālā klimata krīzi Latvijā, kā arī demonstrēt risinājumus tās novēršanai, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un radošo spēku.


Piedāvā Latvijas tirgū unikālu izgudrojumu

Izvietoja: enders Izvietots: 19 novembrī 2009 13:13 Komentāru: 1 Kategorija: Videi draudzīga transporta attīstība Latvijā Skatījumu: 614

Unikālais dzinējs darbojas tikai ar saspiestu gaisu.  Nevienam pasaulē vēl nav izdevies līdz šim pie dzinējiem sasniegt tik augstu lietderības koeficientu (85 %), turklāt dzinējs ir absolūti draudzīgs videi, apgalvo izgudrotājs.
Dzinējam nav vajadzīgi nekādi eļļojošie produkti. Tas ir pilnigi sauss, bezapkalpes dzinējs. Pats izgudrojuma autors dod tam miljons kilometru garantiju. Tehnoloģija esot ieteicama noliktavu tehnikai (iekrāvējiem), motovelosipēdu, mopēdu ražošanā, motorolleru, golfa mašīnu, lauksaimniecības sūkņu un tehnikas ražošanai. To var izmantot autoindustrijā un ūdens transportam. Dzinēja darbības princips ir sekojoss – to darbina ar saspiestu gaisu -  turklāt brīvgaitā tas atslēdzas, tādējādi neizmantojot enerģiju no tvertnes, tam nav statiskās enerģijas un to iespējams ātri uzpildīt. Pats izgudrotājs veicis dzinēja pārbaudi, uzstādot to uz automobiļa bāzes, un sasniedzis 15 sekundēs 100 km/h. Ar vienu uzpildi iespējams nobraukt līdz 300 km. Dzinēja ražošana ir novesta līdz sērijveida produkcijai.

 

"Ford Fusion" hibrīdauto sasniedz ekonomijas rekordu

Izvietoja: enders Izvietots: 7 oktobrī 2009 21:21 Komentāru: 0 Kategorija: Ford Skatījumu: 557

ford fusion hybrid

 

“Ford Fusion” sedana hibrīda versija uzstādījusi jaunu pasaules rekordu attālumam, kādu bez atkārtotas degvielas uzpildes spēj nobraukt ar benzīna dzinēju aprīkots automobilis.

 

Kā norādīts ražotāja oficiālajā preses paziņojumā, ar vienu benzīna bāku “Ford Fusion Hybrid” spējis nobraukt 2'326 kilometrus, bet tā vidējais degvielas patēriņš šī brauciena laikā sasniedzis 2,88 litrus uz 100 km.

Mercedes-Benz ražošanai sagatavojis ūdeņraža auto

Izvietoja: enders Izvietots: 7 oktobrī 2009 14:14 Komentāru: 1 Kategorija: Mercedes-Benz Skatījumu: 890

'Mercedes' ražošanai sagatavojis ūdeņraža auto 

Kompānija "Mercedes-Benz" jau šāgada nogalē uzsāks ražošanu pirmajiem sērijveida automobiļiem, kas izgatavoti uz B-klases modeļa bāzes un ir aprīkoti ar ūdeņraža dzinēju. Jaunums ieguvis "F-Cell" nosaukumu, bet tā dinamiskie raksturlielumi, kā apgalvo autoražotājs, būs līdzvērtīgi spēkratiem ar tradicionālu divlitru benzīna motoru.

Visiem pieejams ūdeņraža auto projekts.

Izvietoja: enders Izvietots: 1 septembrī 2009 15:15 Komentāru: 1 Kategorija: Mercedes-Benz Skatījumu: 1495

udenraza auto
- 2009. gada 16. Jūnijā Londonā tiks prezentēts jauns ūdeņraža auto projekts – lai radītu visiem pieejamu platformu pamatu jauna divvietīga ūdeņraža auto ražošanai, ar 6kW degvielas šūnu salīdzinājumā 100kW degvielas šūnu, ko piedāvā Honda Clarity.


Lappuses: Pāriet uz lappusi 23 22 21 20 ... 8 7 6 5 4 3 2 1