Kategorijas

Pēdējie komentāri

Ziņas  -   Amortizatori kā elektroenerģijas ieguves avots
Good info.Lucky me I found your website who can wr...
Ziņas  -   OSCar eO PIRMAIS auto ar elektromotoru kas sasniedza Dakāras finišu
It's wonderful that you are getting ideas from Cus...
Ziņas  -   Amortizatori kā elektroenerģijas ieguves avots
If you wish for to improve your knowledge just kee...
Ziņas  -   BMW Concep i3 un BMW Concep i8
http://hstecsol.com/seo.html
Ziņas  -   Tehniskais ģenerālsponsors – Winston Battery
Hello, would you mind letting me know which web ho...Tagu mākonis

Kalendārs

Oktobris 2017

Gadu atpakaļGadu uz priekšu
POTCPSSv
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Jaunumu par šo periodu nav

Banner

eco_baner_latvija

Top 5 kas ir jāzin visiem

Fakti

---- 2010.gadā Latvijā nav reģistrēts vel neviens elektromobilis.

---- 2010.gadā Latvijā reģistrēti 800 hibrīdauto.

Volvo un Siemens sadarbojas uz elektrisko transportlīdzekļu attīstības

Izvietoja: enders Izvietots: 9 septembrī 2011 03:10 Kategorija: Volvo Skatījumu: 1540

 

Volvo

 

Par jaunāko stratēģisko aliansi starp auto ražotajiem un/vai piegādātājiem paziņoja vakar kompānija Volvo, kas sadarbosies ar Siemens, lai radītu elektrisko transportlīdzekļu dizainu.

 

Partnerība starp diviem uzņēmumiem seko pagājušās nedēļas paziņojumiem, lai papēži sadarbotos ar elektrisko mobilitātes projektiem starp Toyota un Ford, kā arī GM un LG Group.

 

Volvo/Siemens sadarbība gatavojies kopīgi izstrādāt elektriskās piedziņas tehnoloģijas, enerģijas elektronikas un uzlādes tehnoloģijas sākotnēji priekš Volvo C30 elektriskajiem transportlīdzekļiem un turpmākajiem modeļiem.

 

Volvo teica, ka Siemens dzinēju aprīkotie prototipi būs uz testa ceļa līdz 2011.gada beigām. 2012.gada beigās, pēc Volvo vārdiem, tā sniegs 200 automobiļus Siemens kompānijai reālās pasaules testēšanai un validācijai Siemens "iekšējā pārbaudes flotē”.

 

Abas kompānijas ir "pilnīgi saskaņotas" ar papildu pamata kompetencēm, kā teica Volvo pārstāvji. Līgums – tāpat kā citu autoražotāju darījumi – tiek iesniegts kā savstarpēji izdevīgs. Siemens izvērsīs savu asti, lai attīstītu savu reputāciju elektriskās mobilitātes risinājumos, bet Volvo saņems pretī  Siemens kompānijas aparatūru un zināšanas.

 

"Mēs esam ļoti priecīgi, ka Siemens ir mūsu partneris. Viņu pasaules vadošās zināšanas un pieredze sniegs tehnoloģijas mūsu elektriskajos automobiļos līdz pilnīgi jaunajam līmenim," teica Stefans Jakobijs, Volvo Car korporācijas prezidents un izpilddirektors. "Mēs virzāmies uz priekšu jel ātrāk šajā jomā. Mūsu mērķis ir būt pirmie jaunākās tehnoloģijas elektrifikācijas vidū. Partnerība pastiprina mūsu mērķi turpināt attīstīt strauji augošo tirgu elektriskajiem automobiļiem."

 

Lai gan pēdējā laikā ir paradījušas dažādi ziņojumi par apklusu patērētāju interešu un desmitgades beigās ir paradījušas lācīgas prognozes uz zemāku procentuālo daļu no akumulatora barošanas automobiļiem, Volvo un Siemens kompānijām nav nekā kopīgā ar šo retoriku.

 

Siemens pārstāvji teica, ka elektriskās piedziņas "atslēgtehnoloģijas", baterijas vadība un uzlādes tehnoloģijas turpmāk tiks izpētītas un attīstītas ne pārāk tālā nākotnē Volvo automobiļiem.

 

"Sadarbība ar Volvo ir svarīgs pavērsiens, lai attīstītu augstas kvalitātes komponentus un sistēmas elektriskajiem automobiļiem, kas paredzēti sērijveida ražošanai," teica Zigfrīds Russvurms, Siemens valdes loceklis un Siemens rūpniecības izpilddirektors. "Tas ir mūsu ilgtermiņa mērķis, lai izveidotu Siemens kā pasaules elektrisko transportlīdzekļu sistēmas sniedzēju gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Mēs redzam sevi kā visaptverošu elektriskās mobilitātes pionieri."

 

Elektromotori, ko izstrādāja Siemens kompānija priekš Volvo, kā  ir teikts, sniedz 108 kilovatus (145 zirgspēkus) to attīstības pīķī, ar maksimālo griezes momentu 220 Nm (162 marciņas-pēdas).

 

Abas kompānijas strādās, lai optimizētu transportlīdzekļu invertoru dizainu automobiļu drošības prasībām. "Efektīvas un ātras" uzlādes sistēmas – gan iebūvētas, gan ārpusē – tiks izstrādātas ar Siemens kompāniju.

 

Volvo teica, ka sērijveida ražošanas auto būtu sagaidāms šogad vispirms ar elektrisko Volvo C30 "maza mēroga" ražošanu. 2012.gadā arī ir gaidāms nomaiņu hibrīds  Volvo V60.

Avots:Volvo


Tegi: Electric Vehicle Development
Komentāru nav... Jūs varat izdarīt to pirmais!
Komentāra pievienošana
Jūsu vārds:
E-mail:
Komentārs:
Priekšskatīšana Palielināt lauku Samazināt lauku
Pusbiezs (Ctrl+B) Kursīvs (Ctrl+I) Pasvītrots (Ctrl+U) Nosvītrots (Ctrl+Shift+S) Pa kreisi (Ctrl+Shift+L) Centrā (Ctrl+Shift+M) Pa labi (Ctrl+Shift+R) Pa abām malām (Ctrl+Shift+J) Horizontāla līnija (Ctrl+H) Atsauces ievietošana (Ctrl+L) E-pasta ievietošana (Ctrl+E) Attēla ievietošana (Ctrl+Shift+I) Markēts saraksts Numurēts saraksts Saraksta rinda Preču zīme Kopiraits Reģistrēts Šrifts Tab Bez BB kodiem
Aizsardība pret botiem:
Kods no attēla:
Eco Auto
Powered by CMS Eleanor © 2017
Lapa ģenerēta 0.043 sekundi(es). Izmantots pieprasījumu: 20. GZIP ieslēgts.
© Copyright