Kategorijas

Pēdējie komentāri

Ziņas  -   Amortizatori kā elektroenerģijas ieguves avots
Good info.Lucky me I found your website who can wr...
Ziņas  -   OSCar eO PIRMAIS auto ar elektromotoru kas sasniedza Dakāras finišu
It's wonderful that you are getting ideas from Cus...
Ziņas  -   Amortizatori kā elektroenerģijas ieguves avots
If you wish for to improve your knowledge just kee...
Ziņas  -   BMW Concep i3 un BMW Concep i8
http://hstecsol.com/seo.html
Ziņas  -   Tehniskais ģenerālsponsors – Winston Battery
Hello, would you mind letting me know which web ho...Tagu mākonis

Kalendārs

Oktobris 2017

Gadu atpakaļGadu uz priekšu
POTCPSSv
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Jaunumu par šo periodu nav

Banner

eco_baner_latvija

Top 5 kas ir jāzin visiem

Fakti

---- 2010.gadā Latvijā nav reģistrēts vel neviens elektromobilis.

---- 2010.gadā Latvijā reģistrēti 800 hibrīdauto.

Lexus LF-Gh hibrīda konceptauto pasaules debija notiks 2011. gadā.

Izvietoja: enders Izvietots: 20 septembrī 2011 14:54 Kategorija: Lexus Skatījumu: 560


Lexus LF-Gh hibrīda konceptauto pasaules debija notiks 2011. gada Ņujorkas Starptautiskajā autoizstādē

 

  • Stilīgais un pārliecinošais konceptautomobilis attīsta augstākās klases Grand Touring sedana jēdzienu.
  • Šis konceptauto ir solis Lexus nākotnes dizaina virzienā ar agresīvu un drosmīgu vārpstas formas priekšējo režģi.
  • LF-Gh atspoguļo oriģinālas domas un idejas, kas var tikt izmantotas Lexus nākotnes modeļos.

 

ŅUJORKA (2011. gada 12. aprīlis). Lexus LF-Gh hibrīda konceptauto savu pasaules debiju piedzīvos 2011. gada Ņujorkas Starptautiskajā autoizstādē. Šis konceptauto, kura mērķis ir noteikt jaunus standartus premium klases Grand Touring sedaniem, būs apskatāms Lexus stendā līdz 1. maijam.

 

Sākot darbu „no nulles", Lexus dizaineri centās perfekti apvienot stilu, veiktspēju, efektivitāti un draudzīgumu videi vienā premium klases Grand Touring sedanā, vienlaikus to aprīkojot ar jaunākajām un progresīvākajām tehnoloģijām. Veicot šo uzdevumu, tālāk tika noslīpēta un attīstīta L-Finesse - Lexus dizaina filozofija kopš 2001. gada, - paužot drosmīgāku un konkrētāku ideju par to, kādam jābūt premium klases automobilim. Rezultātā radīts LF-Gh koncepts, kas atspoguļo oriģinālas domas un idejas, kuras var rast tikt izmantotas nākotnes Lexus modeļos.

 

Grand Touring labākās tradīcijas

 

Ar LF-Gh Lexus attīsta Grand Touring sedana ideju jaunā pakāpē. LF-Gh ir izstrādāts kā augstas veiktspējas koncepts, kas spēj radīt aizraujošu braukšanas baudījumu, komfortabli pārvietojot vairākus pasažierus lielos ātrumos un lielos attālumos. Enerģiskā, platā stāja atbilst mērķim radīt dinamisku izcilību uz ceļa. Pamatā ir ievērotas veikla, ātri reaģējoša, uz mūsdienīgas aizmugures riteņu piedziņas platformas būvēta sedana proporcijas. Izteiksmīgais dizains nemazina pasažieru funkcionālās priekšrocības – salona plašumu visiem četriem pasažieriem, ietilpīgu bagāžas nodalījumu un lielisku redzamību.

 

LED apgaismojums liecina par jaunu materiālu, tehnoloģiju un dinamisko sistēmu plašo pielietojumu, kas piešķir šim konceptauto visaugstākā līmeņa veiktspēju, vadāmību un drošību. Kopumā LF-Gh koncepta stils iemieso visu labāko, ko raksturo autentisks Lexus Grand Touring sedans.

 

Dramatisks un drosmīgs, bet arī viegls un veikls

 

Raugoties no priekšpuses, jaunā automobiļa enerģisko raksturu uzsver tādi dizaina elementi kā drosmīgi izveidots vārpstas formas radiatora režģis, kas atspoguļo Lexus raksturīgo apņēmīgumu, veicina radiatora un bremžu cauruļu funkcijas un kalpo kā svarīgs elements, kas nodrošina izcilus aerodinamiskos rādītājus. Katrā LF-Gh dizaina līnijā apvienota forma un funkcionālisms. Piemēram, gaiss ieplūst pa priekšējām atverēm, kas atrodas līdzās unikālajiem vertikālajiem LED miglas lukturiem, un izplūst pa līdzīgām, šaurām aizmugures atverēm, kas ir pieskaņotas aizmugures lukturu izliekumam aizmugures panelī. Jaunajā konceptā izmēģinātas arī iespējas līdz minimumam samazināt tādus tradicionālus elementus kā sānskata spoguļus un durvju rokturus, lai uzsvērtu automobiļa slaido siluetu un uzlabotu aerodinamiku.

 

Vārpstas formas radiatora režģis – iespaidīgs dizaina elements, kas piešķir LF-Gh izskatam īpaši valdonīgu izteiksmi, - spēlē svarīgu lomu arī gaisa plūsmas kontrolē un stabilitātes uzlabošanā. Tas ir svarīgs elements, kurā integrēts izteiksmīgs stils un tehniska funkcionalitāte, kas netraucē viens otram, tāpēc tas tiks izmantots Lexus nākotnes modeļos. Atlētiskā un spēcīgā stāja panākta ar kontrastu starp slaido virsbūvi ar garo vadītāja kabīni un platumu uzsverošajām priekšējo un aizmugures riteņu arkām. Virsbūves apakšdaļas forma sākas no īsās priekšējās pārkares, bet sliekšņa paneļa vidū tā ir šķērsām pārdalīta, padarot aizmugures pārkares izskatu vieglu un veiklu.

 

Dinamiskie priekšējie spārni uzsver kustības iespaidu un, spiežot auto lejup pie zemes, veido zemu smaguma centru. Paaugstinātais dzinēja pārsegs uzsver apņēmīgu un jaudīgu veiktspējas potenciālu. Virsbūves aizmugurē ir robusts, paaugstināts centrālais bagāžnieka vāks, kas ļauj gaisam plūst vienmērīgi atpakaļ līdz aizmugures bamperiem. Izteiksmīgi dinamiskās formas 20 collu riteņu disku spieķi piešķir šim auto vēl lielāku pievilcību.

 

Lexus dizaineri izmantoja lielākā platuma sniegto iespēju izveidot izteiksmīgus, izliektus LED aizmugures lukturus. Interesantās formas aizmugures lukturi ar neparastajiem reflektoriem aiz viscaur sarkanajiem stikliem rada izteiksmīgu vizuālo tēlu. Pārdomāti izveidotie nelielie hroma apdares elementi izpūtēja uzgalim un bamperī integrētajam difuzoram piešķir neuzkrītošas greznības akcentu.

 

Unikālie LED priekšējie lukturi un patstāvīgie L formas LED dienas braukšanas lukturi nodrošina izteiktu Lexus vizuālo individualitāti, kas neļaus to sajaukt ne ar vienu citu automobili uz ceļa.

 

Elegants salona dizains

 

Aiz tumši tonētajiem stikliem slēpjas pilnībā jauns nākotnes Lexus salona dizains. Jaunā LF-Gh salons radīts rūpīgi pārvērtējot katru detaļu, lai nodrošinātu vadītājam maksimālu komfortu un braukšanas prieku. Vadītāja zonā ir izcili labi pārskatāms mērinstrumentu panelis un intuitīvi darbināma konsole.

 

Dabīgu, augstas kvalitātes materiālu pielietojums un bagātīgas, rūpīgi nostrādātas detaļas palīdz izveidot Grand Touring sedana līmenim pilnībā atbilstošu vadītāja un pasažieru telpu. Šis salons paredzēts tādiem autobraucējiem, kuri prot novērtēt patiesu kvalitāti un pievērš uzmanību ikvienai detaļai.

 

Hibrīda dzinējspēks

 

Zilās LED Lexus Hybrid Drive emblēmas priekšā uz radiatora restes un aizmugurē uz bagāžnieka vāka liecina par centieniem nodrošināt degvielas ekonomijas un augstas veiktspējas apvienojumu. Aizmugures bamperis aptver laideni izveidotos izpūtēju galus, padarot auto izskatu lakoniskāku un arī gluži vizuāli liecinot par to, ka izplūdes gāzu apjoms tiks ievērojami samazināts. Viss kopumā uzsver ideju, ka šis hibrīda koncepts ir paredzēts nākotnes ļoti zemo izmešu apjomu prasību ievērošanai.

 

LF-Gh izveidots uz tehnoloģiju pamata, kas būtiski maina pašreizējos priekšstatus par premium klases premium automobiļa jaudu, efektivitāti, drošību un draudzīgumu videi.

 

Lexus LF-Gh koncepta specifikācijas

 

Dzinējspēks Lexus Hybrid Drive
Garums (mm) 4,890
Platums (mm) 1,870
Augstums (mm) 1,450
Riteņu bāze (mm) 2,850
Riepu izmērs (priekšā) P245/35R20
Riepu izmērs (aizmugurē) P285/30R20

 

Avots:http://lv.lexus.lv


Tegi: hibrīdauto, hibridauto, Hibrīdauto, Lexus LF-Gh hibrīds, Lexushibrīds, LF-Gh

Komentāru nav... Jūs varat izdarīt to pirmais!
Komentāra pievienošana
Jūsu vārds:
E-mail:
Komentārs:
Priekšskatīšana Palielināt lauku Samazināt lauku
Pusbiezs (Ctrl+B) Kursīvs (Ctrl+I) Pasvītrots (Ctrl+U) Nosvītrots (Ctrl+Shift+S) Pa kreisi (Ctrl+Shift+L) Centrā (Ctrl+Shift+M) Pa labi (Ctrl+Shift+R) Pa abām malām (Ctrl+Shift+J) Horizontāla līnija (Ctrl+H) Atsauces ievietošana (Ctrl+L) E-pasta ievietošana (Ctrl+E) Attēla ievietošana (Ctrl+Shift+I) Markēts saraksts Numurēts saraksts Saraksta rinda Preču zīme Kopiraits Reģistrēts Šrifts Tab Bez BB kodiem
Aizsardība pret botiem:
Kods no attēla:
Eco Auto
Powered by CMS Eleanor © 2017
Lapa ģenerēta 0.177 sekundi(es). Izmantots pieprasījumu: 20. GZIP ieslēgts.
© Copyright