Kategorijas

Pēdējie komentāri

Ziņas  -   Amortizatori kā elektroenerģijas ieguves avots
Good info.Lucky me I found your website who can wr...
Ziņas  -   OSCar eO PIRMAIS auto ar elektromotoru kas sasniedza Dakāras finišu
It's wonderful that you are getting ideas from Cus...
Ziņas  -   Amortizatori kā elektroenerģijas ieguves avots
If you wish for to improve your knowledge just kee...
Ziņas  -   BMW Concep i3 un BMW Concep i8
http://hstecsol.com/seo.html
Ziņas  -   Tehniskais ģenerālsponsors – Winston Battery
Hello, would you mind letting me know which web ho...Tagu mākonis

Kalendārs

Oktobris 2017

Gadu atpakaļGadu uz priekšu
POTCPSSv
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Jaunumu par šo periodu nav

Banner

eco_baner_latvija

Top 5 kas ir jāzin visiem

Fakti

---- 2010.gadā Latvijā nav reģistrēts vel neviens elektromobilis.

---- 2010.gadā Latvijā reģistrēti 800 hibrīdauto.

Ford piedāvā saules ielādēšanu saviem eklektiskajiem automobiļiem un hibrīdiem

Izvietoja: Admin Izvietots: 2 septembrī 2011 17:29 Kategorija: Ford Skatījumu: 1147

Ford_SunPower

 

Vakar Ford kompānija paziņoja par to, ka tā un saules enerģijas piegādātājs, SunPower, sāks piedāvāt jumtu bloku dažādību, lai nodrošinātu tīru elektrisko enerģiju, lai uzlādētu "elektrificētu" transportlīdzekļu Ford augošo ģimeni.

 

2,5-kilovatu sistēma piegādās pietekami daudz enerģijas, lai nodrošinātu 3000 kilovatstundu gadā, kas pēc Ford novērtējumiem būs pietiekami, lai Focus Electric vadītājs varētu ceļot 1000 jūdzes (1600 km) mēnesī.

 

SunPower kompānija, kas atrodas San Hosē, Kalifornijā, saka foto-elektriskie elementi tās SunPower saules paneļu  E18 serijā ir ļoti efektīvi, un aizņem mazāk vietas, nekā dažas citas sistēmas.

 

Ford programma pieprasa 11 paneļus, kopā apmēram 147 kvadrātpēdas (45 metri) laukuma, un tiks nodrošināts ar 25-gadu garantiju.

 

Instalēšanas izmaksas pēc federālām subsīdijām ir apmēram 10 000 $. Valsts un pašvaldību atvieglojumi ir pieejami dažādos apvidos, lai turpinātu samazināt izmaksas.

 

Ford politika palīdz kompānijai panākt General Motors, kas ir iestatīja saules paneļus savās montāžas rūpnīcas un firmās.

 

General Motors arī nesen atgādināja vairākus Volt uzlādēšanas sistēmas īpašniekus, izmantojot saules akumulatorus, viņi noorganizēja sevi atsevišķi no citiem trešo personu darbuzņēmējiem.

 

Acīmredzot, tēla veidošanas vērtība ir reāls faktors, kopā ar citiem nozīmīgiem ieguvumiem.

 

Ford kompānijas apvienošana ar SunPower kompāniju arī pastiprinās Ford apņemšanos pie "elektrificētiem transportlīdzekļiem." Ir teikts, ka līdz 2020,.gadam Ford kompānija ir paredzējusi organizēt 20% elektrificētus automobiļus no tās transportlīdzekļu piedāvājumiem.

 

Tas būs daļa no Ford mērķa, lai "stabilizētu atmosfēru", saskaņā ar Ford globālā transporta elektrifikāciju pūles direktora Maika Tinskija vārdiem.

 

"Saskaņā ar "Zaļā vadīšana dzīvei" programmu, Focus Electric īpašnieki var samazināt īpašuma kopējās izmaksas, radot pietiekami daudz enerģijas no tās augsti efektīvās SunPower saules sistēmas uz jumtiem. Tas palīdzēs kompensēt elektroenerģiju, kas ir nepieciešama lai uzlādētu transportlīdzekli naktī," – Tinskijs teica. "Tas ir videi draudzīgs risinājums, kas lieliski papildina mūsu maiņu produktu un citas ekoloģiskās iniciatīvas."

 

Ford pārstāvji arī teica, ka kompānijas "elektrifikācijas agresīva stratēģija" ietver sevī piecu elektrificētu transportlīdzekļu Ziemeļamerikā līdz 2012.gadam un Eiropā līdz 2013.gadam.

 

Pirmais no tiem, Transit Connect, tika izlaists 2010.gada beigās. Papildus iepriekš minētajam auto tika izlaists Focus Electric, arī attiecīgs ir C-MAX hibrīds, maiņu hibrīds C-MAX Energi un piektais transportlīdzeklis, kas vēl nav pieejams.

 

Nesen Ford saņēma nevēlamu publicitāti, līdz ar ko var mierīgi atlikt Focus Electric izlaišanu līdz 2012.gada pavasarim. Iepriekšējos Ford paziņojumos ir teikts tikai par to, ka auto tiks izlaists 2011.gada beigās, bet tagad Ford kompānija saka, ka tirgotājiem jau iepriekš bija teicis par pavasara relizes datumiem, un kompānija paziņoja, ka nekādi plāni nav faktiski mainījušies.

 

Teicot par SunPower saules akumulatoriem priekš topošajiem Ford īpašniekiem, var pievēst uzmanību, ka pirkumā ir saistīta ar dzīves vietu uzraudzības sistēma, kas ietver sevī spēju izsekot savas saules sistēmas efektivitāti internetā, vai izmantojot iPhone lietotnes.

 

SunPower pārstāvji paziņoja, ka kompānijai ir 400 tirgotāju firmas visā valstī un tā varētu sākt instalācijas procesu ar ieinteresētajām klientiem, nosūtot tirgotāju pārstāvju viņu mājās.

 

"SunPower novatoriskās partnerattiecības ar Ford ir nezaudējamais variants klientiem, kas nodrošina visaptverošu ilgtspējības programmu," sacīja Toms Verners, SunPower kompānijas prezidents un izpilddirektors. "Izmantojot šo programmu priekšrocības, Focus Electric klienti var saņemt papildu labumu no SunPower saules sistēmas uzstādīšanas, visaugstāko efektivitāti (kas šodien ir visuzticamākā tirgū), radot nepieciešamu elektroenerģiju, lai uzlādētu savus transportlīdzekļus."

 

Protams, ir pieejami daudzi citi saules risinājumu sniedzēji, un tas ir vienīgais, kas spēj piedāvāt nulles līmeņa elektroenerģijas spraudņu transportlīdzekļu lietotājiem.

 

Janvārī, Ford pārstāvji paziņoja arī vienošanos ar Best Buy, lai piedāvātu 240-voltu mājas uzlādes stacijas priekš Focus Elektric un nākotnes elektrisko transportlīdzekļu īpašniekiem.

 

"Darba mērķis ar SunPower un Best Buy bija piedāvāt Focus Electric īpašniekiem risinājumus uzlādes vajadzībām, kas palīdz samazināt transportlīdzekļa kopējās īpašumtiesības izmaksas," teica Tinskijs. 

Avots:http://www.hybridcars.com


Tegi: EVs, Ford, Hybrids, Solar Charging

Komentāru nav... Jūs varat izdarīt to pirmais!
Komentāra pievienošana
Jūsu vārds:
E-mail:
Komentārs:
Priekšskatīšana Palielināt lauku Samazināt lauku
Pusbiezs (Ctrl+B) Kursīvs (Ctrl+I) Pasvītrots (Ctrl+U) Nosvītrots (Ctrl+Shift+S) Pa kreisi (Ctrl+Shift+L) Centrā (Ctrl+Shift+M) Pa labi (Ctrl+Shift+R) Pa abām malām (Ctrl+Shift+J) Horizontāla līnija (Ctrl+H) Atsauces ievietošana (Ctrl+L) E-pasta ievietošana (Ctrl+E) Attēla ievietošana (Ctrl+Shift+I) Markēts saraksts Numurēts saraksts Saraksta rinda Preču zīme Kopiraits Reģistrēts Šrifts Tab Bez BB kodiem
Aizsardība pret botiem:
Kods no attēla:
Eco Auto
Powered by CMS Eleanor © 2017
Lapa ģenerēta 0.064 sekundi(es). Izmantots pieprasījumu: 20. GZIP ieslēgts.
© Copyright