Kategorijas

Pēdējie komentāri

Ziņas  -   «Audi R8 e-tron» kļūst par ātrāko elektromobili pasaulē
The movement is Caliber 3131, which differs from t...
Ziņas  -   3E - Electric HR-V ražots Lietuvā
The satin-finished steel case has a polished bezel...
Ziņas  -   Sacīkšu sporta hibrīds e-mobils startēs Dakārā
The green stamp is a symbol of rolex daydate the ...
Ziņas  -   Jaunais Ford stils tiek atklāts Evos konceptā
The new moon Cellini watch with a white paint with...Tagu mākonis

Kalendārs

Augusts 2017

Gadu atpakaļGadu uz priekšu
POTCPSSv
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Jaunumu par šo periodu nav

Banner

eco_baner_latvija

Top 5 kas ir jāzin visiem

Fakti

---- 2010.gadā Latvijā nav reģistrēts vel neviens elektromobilis.

---- 2010.gadā Latvijā reģistrēti 800 hibrīdauto.

Jaunais Ford stils tiek atklāts Evos konceptā

Izvietoja: enders Izvietots: 9 septembrī 2011 03:07 Kategorija: Ford Skatījumu: 7166

Ford Evos Concept   

Ford kompānija atklāja attēlus un noklusēja detaļas par tās apdullināšanu Evos konceptu, kas debitēs vēlāk šajā mēnesī Frankfurtes autosalonā Vācijā. Koncepts ir Ford nākamās paaudzes kinētiskā dizaina valoda, kas sākās rasties uz neamerikāņu modeļiem pirms vairākiem gadiem un Amerikas Savienotās Valstīs uz Fiesta 2011 un Focus 2012 modeļiem. Autoražotāju pasaules dizaina grupas vadītājs Dž. Meiss, žurnālā „Car and Driver” pastāstīja, ka jaunais izskats iekļaus vizuālo akcentu uz "efektivitātes uztveršanu". Šajā gadījumā, uztveršana un realitāte nebūs pārāk tālas viena no otras.

 

Evos atgādina maiņas hibrīda piedziņu un automobiļa izsmalcinātais gludums ir paredzēts ne tikai vērošanai. Ford dizaineri centās samazināt Evos pretestības koeficientu, neupurējot automobiļa silueta atšķirtspēju. Sākuma Chevy Volt sekotāji var atcerēties, ka plagins sāka izskatīties kā elektriskais Camaro, bet galu galā varētu vairāk līdzināties Toyota Prius, tā kā dizaineri centās uzlabot aerodinamiku un palielināt tā kopējo efektivitāti. Līdz šim Ford jaunā dizaina valoda izskatās tā, kā paradīsies automobiļi, kas saglabā savu stilu.

 

Papildus aerodinamikai un nomaiņu hibrīda jaudas pārvaldei, Evos koncepts arī saņem tehnoloģiski iegūtu degvielas ekonomijas palielināšanu. Automobiļa datoru sistēma ir paredzēta tam, lai atpazītu vadītāja uzvedību un pielāgotu dzinēja dinamiku tā, lai iegūtu maksimālo labumu no katras braukšanas situācijas. Pastāv arī raksturīga iespēja, kas paredzēta automobiļa saglabāšanai atbilstībā bez izmešu braukšanu zonām, kas var sākt parādīties Eiropas pilsētās ap 2050.gadam, ja tikai nesen izdotā ES Baltajā grāmatā ir kādas pazīmes. Evos spēj pārslēgties uz elektromobiļa režīmu, kas orientēs uz zonām, kur var būt emisiju ierobežojumus.

 

Tātad, kad mēs varam sagaidīt jaunās paaudzes Ford dizaina valodu, lai sāktu pielietot to uz ražošanas modeļiem? Saskaņā ar Auto News, pirmais automobilis, kas iekļauj Evos stilu, ir jābūt atklāts aptuveni četru mēnešu laikā, un iespējams, Ziemeļamerikas Starptautiskajā autosalonā Detroitā. Palieciet noregulē.  

Avots:www.hybridcars.com


Tegi: Evos Concept
Apmeklētāju komentārs:

 • Guest
  #1

  Guest raksta:

  2011-09-09 05:03 | Karma 0
  It's looks like bmw x6 but that is Ford.

  -----

  Atbildēt
 • Viesis
  #2

  Viesis raksta:

  2011-11-15 18:15 | Karma 0
  taads vaards ka individualitaate auto industrijaa ir izmiris jau 10 gadus :)

  -----

  Atbildēt
  • Viesis
   #3

   Viesis raksta:

   2011-11-22 19:04 | Karma 0
   Nevaru pilnībā piekrist. Katru dienu parādās arvien vairāk ziņas par jaunām kompānijām kuras iesaistījās cīņā par vadošām lomām elektromobīļu ražošanā vai kādu citu atsevišķu elementu izstrādē.

   -----

   Atbildēt
 • Viesis
  #4

  Viesis raksta:

  2012-03-16 19:28 | Karma 0
  80% auto tiek buuveeti uz iėpriekss redzeetiem auto piem Skoda buuveejaas uz FORD °un VW, RR uz BMW; LADA uz CRYSLER - taa ka driiz visi buusim vienaaadi kaa PSRS :)

  -----

  Atbildēt
 • Archa
  #5

  Archa raksta:

  2012-05-12 16:29 | Karma 0
  Vienādi nebūsim nekad. kaut arī daudzas kompānijas uzskata, ka automobilis zaude savu, īpašas lietas statusu un atiet otrā plānā, kā pārvietošanas līdzeklis. Daudz unikāli dizaini elektromobiļu pasaulē atmodinās interesi par īpašu personisku auto. Elektromobilļa uzbūve ir daudz vienkāršāka un paver jaunas iespējas dizaineriem.

  -----

  Atbildēt
 • Гость
  #6

  Гость raksta:

  2017-03-07 03:36 | Karma 0
  Globemaster (respect for hegemony) is Omega watches and jewelery in 2015 Basel Watch highlights the promotion of this omega replicas watch this year caused the heat of the Master Chronometer (to reach the Observatory) watch set Reputation return

  -----

  Atbildēt
 • Гость
  #7

  Гость raksta:

  2017-08-05 06:52 | Karma 0
  The new moon Cellini watch with a white paint with replica watches a blue enamel dial, moon dial dial, at the 6 o'clock position, display the full moon and new moon. The full moon in the new moon fake rolex uk meteorite circular symbol to represent silver. According to the moon and moon in the lunar cycle, marking the swiss watches location of 12 points under the moon phase display.

  -----

  Atbildēt
Komentāra pievienošana
Jūsu vārds:
E-mail:
Komentārs:
Priekšskatīšana Palielināt lauku Samazināt lauku
Pusbiezs (Ctrl+B) Kursīvs (Ctrl+I) Pasvītrots (Ctrl+U) Nosvītrots (Ctrl+Shift+S) Pa kreisi (Ctrl+Shift+L) Centrā (Ctrl+Shift+M) Pa labi (Ctrl+Shift+R) Pa abām malām (Ctrl+Shift+J) Horizontāla līnija (Ctrl+H) Atsauces ievietošana (Ctrl+L) E-pasta ievietošana (Ctrl+E) Attēla ievietošana (Ctrl+Shift+I) Markēts saraksts Numurēts saraksts Saraksta rinda Preču zīme Kopiraits Reģistrēts Šrifts Tab Bez BB kodiem
Aizsardība pret botiem:
Kods no attēla:
Eco Auto
Powered by CMS Eleanor © 2017
Lapa ģenerēta 0.049 sekundi(es). Izmantots pieprasījumu: 21. GZIP ieslēgts.
© Copyright